GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Keramik 6492280
nr 649 2280
Keramik
Diverse, Bla Kina, höjd: 6-20
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 18:11:56
25/7 23:06:50
100 kr
30/7 09:05:13
Tilgman Keramik